Scruffs jest dla grafterów. Dla tych, którzy wstają o świcie, tydzień w tydzień, ustawiając godziny - robiąc robotę . Scruffs ma odzież do pracy i obuwie ochronne, aby ułatwić Ci życie - w pracy i poza pracą - wyposażymy Cię od stóp do głów w odzież o jakiej jeszcze nie śniłeś. Sprawdź nas.

 

Od 2003 roku Scruffs dostarcza Ci odpowiedni sprzęt, naładowany wszystkimi technologiami, których potrzebujesz, aby iść do pracy pod ręką. Nie idziemy w ślady innych, wyprzedamy ich. Nie replikujemy, wprowadzamy innowacje. Wprowadzamy najnowsze informacje, technologie i wydajności, aby upewnić się, że nasz produkt jest tym, czego szukasz i potrzebujesz we wszystkich warunkach.

Mamy komfortowe produkty w komfortowych cenach. Są wytrzymałe i sprawdzone. Spójrzmy prawdzie w oczy, wyglądają też rewelacyjnie. Więc na co czekasz? Sprawdź, co mamy.

 

 


 

 

Blaklader produkuje i sprzedaje ubrania robocze klasy PREMIUM od 1959 roku, poczatkowo gównie na potrzeby rynku szwedzkiego. Jesteśmy obecnie jednym z największych  europejskich producentów odzieży roboczej do wymagających zadań. Nasze fabryki wytwarzają ok 4,5 miliona sztuk odzieży rocznie. Poza Szwecją posiadamy przedstawicielstwa w następujących krajach: Norwegia, Finlandia, Dania, Wielka Brytania, Irlandia, Francja, Belgia, Holandia, Niemcy, Szwajcaria, Włochy, Estonia, Polska, Hiszpania, Islandia, Austria, Kanada, Stany Zjednoczone i Japonia.