uslugi_informatyczne_img_1.jpg

Firma nasza zajmuje się dystrybucją wyłącznie markowego, poleasingowego sprzętu komputerowego. Mając na myśli markowego oferujemy komputery stacjonarne oraz laptopy wyłącznie z serii biznesowych takich producentów jak: DELL, HP, LENOVO/IBM, FUJITSU.


Czemu sprzęt poleasingowy? 

Ponieważ oferowany przez naszą firmę sprzęt komputerowy to sprzęt o wyższych parametrach niż popularne, konsumenckie rozwiązania dostępne w wielkich sieciach handlowych. Sprzęt z serii biznesowych jest o wiele trwalszy i bardziej ergonomiczny w użytkowaniu. Wykorzystując taki sprzęt w firmie sprawdzi się on o wiele lepiej niż komputery z marketów.

Każdy komputer, laptop, drukarka, czy monitor sprzedawany przez naszą firmę, przygotowywany jest w następujący sposób:

 1. Weryfikacja stanu technicznego
 2. Sprawdzenie stanu wizualnego
 3. Doposażenie w potrzebne okablowanie i akcesoria

Każde zakupione w naszej firmie urządzenie posiada gwarancję od 3 do 12 miesięcy z możliwością dokupienia dodatkowej gwarancji do 24 miesięcy.

 

 

 

 

 

 

Oprogramowanie do zdalnej pracy aplikacji w sieci

Winflector to niedrogi, w pełni bezpieczny oraz niezwykle prosty w działaniu serwer terminali pozwalający  udostępniać wybrane aplikacje zarówno poprzez sieć lokalną jak i rozległą. Charakteryzuje się przede wszystkim:

 • oszczędnością: zdalna praca poprzez sieć
 • obsługą sieci lokalnej, Internetu oraz łączy dedykowanych, również tych o niskiej przepustowości
 • aplikacje są uruchamiane na centralnym serwerze - zdalni użytkownicy działają tylko na jej oknach
 • administrator serwera centralnego decyduje, kto i jakie aplikacje może uruchomić

Serwer terminali Winflector umożliwia zdalne korzystanie z dowolnej aplikacji Windows. Bez zmiany kodu aplikacji można ją udostępnić zdalnym użytkownikom, zachowując jej oryginalny wygląd oraz sposób pracy.

Aplikacje są zainstalowane i skonfigurowane jedynie na komputerze głównym, na którym uruchomia się serwer Winflector. Na komputerach zdalnych (z systemem Windows lub Linux) wystarczy zainstalować i uruchomić "lekkiego" klienta Winflector (thin client), dzieki któremu uzyskuje się dostęp do wybranych aplikacji, na których pracuje się dokładnie tak jak z aplikacją lokalną. Winflector nie  korzysta z oprogramowania Remote Desktop Services (RDP, dawniej Windows Terminal Services), RemoteApp czy produktów Citrixa (Citrix XenApp).Co więcej, aplikacje Windows mogą zostać uruchomione na zdalnych komputerach z systemem Linux - bez konieczności korzystania z oprogramowania Wine HQ.

Przygotowany został także Winflector Console pozwalający na pracę jedynie z 32-bitowymi aplikacjami wykorzystującymi tekstowe środowisko konsoli Windows. Rozwiązanie to jest polecane wszędzie tam gdzie planuje się pracę jedynie na aplikacjach konsolowych ze względu na niskie wykorzystanie zasobów oraz atrakcyjną cenę.

Zdalny pulpit - czy to najlepsze rozwiązanie?

Pulpit zdalny nie zawsze jest optymalnym rozwiązaniem dla użytkownika, który korzysta jedynie z funkcjonalności wybranych aplikacji biznesowych. Winflector jest w takiej sytuacji znacznie lepszym, wydajniejszym rozwiązaniem, ponieważ udostępnia on aplikację w taki sposób, że jej okna widoczne są bezpośrednio na pulpicie lokalnym użytkownika. W ten sposób eliminowany jest stanowiący warstwę pośrednią zdalny pulpit, który tylko utrudnia dostęp do okien programu i korzystanie z jego funkcji oraz zwiększa obciążenie serwera i ruch sieciowy. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest ograniczenie użytkownikowi możliwości ingerencji w środowisko serwera do funkcji zaimplementowanych przez aplikację, co zwiększa bezpieczeństwo serwera.
Pulpit zdalny sprawdza się natomiast w sytuacji zdalnego zarządzania komputerem. W takim przypadku z powodzeniem można wykorzystać oprogramowanie VNC lub systemowe Usługi Terminalowe Windows (Terminal Services) przeznaczone dla pojedynczego użytkownika.

Do pobrania

W pełni funkcjonalna wersja oprogramowania Winflector dla 2 użytkowników równoczesnych dostępna dla każdego za darmo. Pobierz aktualną wersję oprogramowania Winflector 3.5.6.2 z dnia 4 października 2013:

Instalator Windows: Pakiet serwer i klient (3.5.6.2) 
Instalator Windows: Klient dla Windows (3.5.6.2) 
Instalator Linux: Klient dla Linuksa (3.5.6.2) 
Testowy klient dla Androida: Klient dla Androida (3.5.6.2)  (README)

Mamy wszystko czego potrzebuje małe i średniej wielkości przedsiębiorstwo aby być konkurencyjnym na rynku.

Nasza oferta usług informatycznych obejmuje następujące tematy:

 

 1. OUTSOURCING IT (Opieka informatyczna)
 2. BEZPIECZEŃSTWO IT
 3. PROJEKTOWANIE, INSTALACJA I NADZÓR NAD INFRASTRUKTURĄ IT
 4. MONITORING IP
 5. WYPOŻYCZALNIA, WYNAJEM SPRZĘTU IT
 6. ODZYSKIWANIE DANYCH

 

 

Alternatywne materiały eksploatacyjne do urządzeń kopiujących i drukujących

 

1. Klient otrzymuje na okres 7 dni do przetestowania produkt zgodny z normami OEM, dystrybuowany przez Technet.

2. Jeżeli określony powyżej produkt nie spełni norm OEM w zakresie jakości, Klient może zwrócić go firmie Technet do 7 dni od daty podpisania porozumienia.

3. W przypadku zwrotu kartridż/bęben lub inny materiał eksploatacyjny powinien być zwrócony w oryginalnym opakowaniu i przysłany na koszt Klienta. Do zwracanego produktu Klient załącza wypełniony druk zwrotu. Klient nie może zwrócić produktu zużytego powyżej 70 % jego wydajności.

4. W przypadku, gdy Klient nie zwróci otrzymanego kartridża lub innego materiału eksploatacyjnego w terminie określonym w punkcie 2, Technet wystawi Klientowi fakturę VAT na produkt określony w punkcie 1.

 

Więcej informacji możecie Państwo uzyskać telefonicznie: +48 793 297 299 lub wysyłając zapytanie mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.