uslugi_informatyczne_img_1.jpg

Naszą ofertę skierowaną do sektora biznesowego uzupełniają programy dla firm.

Firma Technet jest autoryzowanym dystrybutorem oprogramowania firmy Varico, G Data, ESTE NOD, Winflector.

Linie produktowe Varico dedykowane są do różnych segmentów sektora małych i średnich przedsiębiorstw:

 

Linia “MIKRO FIRMY” - Zaczynasz dopiero działalność lub prowadzisz ją niezbyt długo? Jesteś przedsiębiorcą i potrzebujesz wsparcia informatycznego? Zatrudniasz, ale często w formie zlecenia lub "umowy o dzieło"? A może nie masz w ogóle stałych pracowników lub masz ich jedynie kilku? Jeżeli Twoje odpowiedzi są twierdzące to znaczy, że jesteśmy dla Ciebie doskonałym partnerem w Twoim biznesie. Dostarczymy Ci zarówno sprzęt jak i biznesowe oprogramowanie. Jeśli będziesz potrzebował pomocy to zawsze możesz na nas polegać - dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu w prowadzeniu działalności gospodarczej wiemy jak to zrobić. Dzięki nam otrzymasz wysokiej jakości oprogramowanie o podstawowej funkcjonalności i bardzo atrakcyjnej cenie.

 

Linia “MAŁE I ŚREDNIE PRZEDSIĘBIORSTWA” - Twoja firma rozwija się, zatrudniasz już kilku lub kilkunastu pracowników w różnych formach umów o pracę? Jesteś przedsiębiorcą i potrzebujesz wsparcia informatycznego? Jesteśmy dla Ciebie zaangażowanym partnerem w Twoim biznesie. Dostarczymy Ci zarówno sprzęt jak i biznesowe oprogramowanie. Jeśli będziesz potrzebował pomocy to zawsze możesz na nas polegać - dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu w prowadzeniu działalności gospodarczej wiemy jak to zrobić. Otrzymasz wszechstronny pakiet oprogramowania obejmujący obsługę sprzedaży i gospodarki magazynowej, system zarządzania relacjami z klientem, system zarządzania treścią strony internetowej oraz pełną obsługę księgowości przedsiębiorstwa.

 

Linia “ROZWIĄZANIA DLA DOJRZAŁYCH FIRM” - Zatrudniasz kilkudziesięciu pracowników w różnych formach umów o pracę? Jesteśmy dla Ciebie zaangażowanym partnerem w Twoim biznesie. Dostarczymy Ci zarówno sprzęt jak i biznesowe oprogramowanie. Jeśli będziesz potrzebował pomocy to zawsze możesz na nas polegać - dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu w prowadzeniu działalności gospodarczej wiemy jak to zrobić. Oferujemy esencję całej wiedzy i możliwości technologicznych Varico. Otrzymasz zintegrowaną platformę zarządzania INFInet system, oprogramowanie do pełnej księgowości oraz do pełnej obsługi sprzedaży wraz z gospodarką wielomagazynową.

 

BIURA RACHUNKOWE - Prowadzisz biuro rachunkowe, masz kilku lub kilkunastu klientów? Jesteśmy dla Ciebie zaangażowanym partnerem w Twoim biznesie. Dostarczymy Ci zarówno sprzęt jak i biznesowe oprogramowanie. Jeśli będziesz potrzebował pomocy to zawsze możesz na nas polegać - dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu w prowadzeniu działalności gospodarczej wiemy jak to zrobić. Otrzymasz oprogramowanie obsługujące wszelkie aspekty działalności Biur Rachunkowych i doskonalące jego prace: KPiR Ekspert, KPiR Ekspert + RP, KPiR+RP wersja biurowa, KsH wersja biurowa, PITy Roczne, Rozliczenie Płac wersja biurowa.

POBIERZ BEZPŁATNY START - bezpłatny START oznacza w pełni funkcjonalną, bezpłatną wersję programu Varico, który pozwala na zapoznanie się ze wszystkimi możliwościami programu przez okres 30 dni. Po tym czasie działanie programu nie zostanie ograniczone, a jedynie spowolnione. 

 

Program Pobierz demo
okladka rp Rozliczenie Płac - Program kadrowo-płacowy przeznaczony do obsługi kadr, skutecznie wspomagający zarządzanie płacami oraz danymi pracowników. Umożliwia prowadzenie ewidencji i rozliczeń pracowników zatrudnionych na umowę o pracę, umowę zlecenie, umowę agencyjną i umowę o dzieło w dowolnej firmie.  
okladka kpir KPiR - Program przeznaczony do prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji ryczałtowej, ewidencji kosztów i zakupów, wystawiania deklaracji podatkowych i ZUS, obsługi środków trwałych, prowadzenia rejestrów VAT zakupu i sprzedaży. Zawiera wbudowany moduł Rozliczenia Płac (RP), który pozwala na prowadzenie ewidencji i rozliczeń pracowników zatrudnionych w jednej lub nieograniczonej liczbie firm.  
okladka ksh KsH - Program Księga Handlowa KsH umożliwia prowadzenie pełnej księgowości w oparciu o elastyczny plan kont. Dzięki niemu w prosty i szybki sposób można zrealizować wiele zaawansowanych operacji księgowych, począwszy od kompletnej obsługi rozrachunków i rozliczeń z kontrahentami, a kończąc na możliwości generowania licznych raportów i zestawień. Zawiera wbudowany moduł Rozliczenia Płac (RP), który pozwala na prowadzenie ewidencji i rozliczeń pracowników zatrudnionych w jednej lub nieograniczonej liczbie firm.  
okladka pitywin PITy Roczne - Program jest przeznaczony do wypełniania rocznych zeznań podatkowych. Jest tak skonstruowany, iż nie wymaga znajomości przepisów podatkowych.  
okladka obsp ObSp - W zależności od wersji program umożliwia: prowadzenie gospodarki magazynowej, wystawianie faktur, obsługę operacji kasowych i bankowych, generowanie zestawień.  

Inne nasze strony: