Jesteśmy dystrybutorem materiałów ściernych polskiego producenta marki Inco Flex.

W ofercie znajdują się wysokiej jakości narzędzia ścierne: żywiczne, ceramiczne i diamentowe. Wszystkie wyroby spełniają wymagania norm ISO i bezpieczeństwa, znak B. Produkty Inco Flex wytwarzane są w oparciu o własne technologie i przy zapewnieniu ochrony otaczającego nas środowiska.

Zakład posiada wdrożony i certyfikowany Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Środowiskiem, zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2008 i ISO 14001:2004. Nieustannie doskonali jakość produkowanych wyrobów.

LINIA STANDARD

Tarcze przeznaczone do szlifowania stali zwykłych i nierdzewnych oraz przecinania stali o małych przekrojach. Produkty z tej linii sprawdzają się również w szlifowaniu i przecinaniu betony, miękkiej ceramiki, kamienia jak i metali kolorowych czy żeliwa.

LINIA PRO

Tarcze o podwyższonej twardości i wytrzymałości, przeznaczone do szlifowania i przecinania stali zwykłych i nierdzewnych, stali stopowych o małych i dużych przekrojach, jak również do aluminium oraz innych metali kolorowych.

LINIA SPECIAL

Produkty z tej linii bardzo dobrze sprawdzają się w trudnych warunkach przemysłowych. Tarcze przeznaczone do szlifowania i przecinania stali zwykłych i wysokostopowych, żeliw oraz staliw o dużych przekrojach.

ŚCIERNICE PŁATKOWE

Tarcze przeznaczone zarówno do zastosowań standardowych jak i profesjonalnych. Przeznaczone do szlifowania stali zwykłych, stopowych, nierdzewnych jak i spoin pachwinowych.

ŚCIERNICE ŻYWICZNE

Produkowane w różnych typach specjalistyczne ściernice, które wykonane są na indywidualne zlecenia klientów.

ŚCIERNICE DIAMENTOWE

Tarcze diamentowe do zastosowań standardowych oraz profesjonalnych. Kompleksowy asortyment narzędzi do przecinania materiałów ceramicznych i naturalnych o zróżnicowanej twardości.


 

 

 

 

 

 

Jesteśmy również dystrybutorem materiałów ściernych kolejnego, polskiego producenta, firmy Pentar.

Przedsiębiorstwo PENTAR powstało w 1982 roku jako niewielki zakład produkujący narzędzia ścierne.

Przedsiębiorstwo PENTAR oferuje bardzo szeroki i zróżnicowany asortyment. Przedmiotem działalności firmy jest produkcja narzędzi ściernych spojonych i nasypowych.

Dzięki nastawieniu na ciągły rozwój, Przedsiębiorstwo PENTAR śledzi na bieżąco nowości technologiczne i z powodzeniem oraz systematycznie wdraża je do produkcji co pozwala wzbogacić ofertę o nowoczesne narzędzia dostosowane do potrzeb klienta.

Aby zapoznać się z ofertą produktową firmy Pentar -> należy pobrać KATALOG

Produkty marki Pentar do przecinania i szlifowania są wykonywane w trzech liniach jakościowych:

LINIA ECO PLUS

Linia ściernic do przecinania i szlifowania powszechnie wykorzystywana do obróbki różnych materiałów.

Dedykowana jest dla odbiorców indywidualnych do ogólnego zastosowania. Wyróżnia się dobrym stosunkiem ceny produktu do jego jakości, przynosząc wymierne obniżenie kosztów operacji przecinania i szlifowania.

 

LINIA PREMIUM

To wysokiej jakości linia ściernic zaspokajająca najbardziej wymagających użytkowników. Narzędzia ścierne tej linii charakteryzują się długą żywotnością i dużą szybkością cięcia oraz usuwania naddatku podczas szlifowania.

Użytkowanie tych narzędzi zapewnia optymalne ich wykorzystanie i daje wysoki komfort pracy.

 

LINIA POWER INDUSTRY

Linia przeznaczona do ciężkiej pracy w przemyśle. Charakteryzuje się najwyższą jakością zaprojektowaną przy wykorzystaniu najnowszych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

Zastosowanie specjalnych technologii daje szybką i stabilną obróbkę gwarantującą niską temperaturę obrabianego materiału. Dodatkowo niskie wibracje i mniejszy hałas podczas obróbki zapewniają użytkownikowi wysoki komfort pracy i długą żywotnością narzędzi.

Efektem tych rozwiązań jest wysoki poziom wydajności obróbki i znaczna redukcja kosztów.